Özgeçmiş
YÖNETİM ve DENETİM KURULU

Bayram KOÇ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1968 yilinda Sivas dogudu.Evli 2 gocuk babasi. Genc yasindan itibaren esnaflik yapmaya basladi Ticarete atildi . Sivas Kangal Bektasderneginin Yönetim Kurulu Baskanligini yürütmekte, Ayni zamanda Kangal Dernek federasynunun yönetiminde yer almkatadir. 2009 yilinda Besiktas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Baskanligina secilmis halen baskanlik , gorevini yürütmektedir


Yasin Sertçelik
BAŞKAN VEKİLİ
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

24 12 1979 yilinda Istanbul'da dogrnustur. Acik ogretim fakültesi halkla iliskiler mezunudur. 2004 yilindan beri Bayan Kuaförü olarak esnaflik yapmaktadir. 2009 yilinda Besiktasesnaf sanatkarlar kredi kefalet koop. yonetimine girmistir halen 2. baskan olarak gorevine devam etmektedir. .


Mustafa Orhan
MURAHHAS ÜYE
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

18.12. 1956 yilinda Safranbolu da dogdu . Evli ve 2 gocuk babasidir. Uzun yillardan beri Ortakoy de esnaflik yapmaktadir. 2009 yilinda Besiktas esnaf sanatkarlar kredi kefalet koop. yonetimine girmistir halen Murahhas Aza olarak gorevine devam etmektedir. .


Hüseyin Rebii Otobüs
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1965 Istanbul dogumlu 1 kiz cocuk babasi.insaat Sektoründe mudür olarak calisti .Kendi ekibini kurarak dekrasyon islerine girdi .20 Yildir aktif olarak esnafligini yürüttü.Halen istanbul/Ortakoyde Tekstil Cizerine magaza isletmeciligini yapmaktadir.2010 Yilinda Besiktas Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin yonetiminde yer almistir.


Fatma Yeşiltaş
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1969 Sivas Kangal Dogumlu, 1 kiz cocuk Annesi Kuafor olarak esnafligini sürdürmektedir.2010 Yilinda Kooperatif yonetiminde yer almistir.


Mehmet Koç
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1962 Yozgat Cekerek dogumlu 2 gocuk babasidir.Uzun yullar sirket Muhasebe mudunlugu yapmistir. Halen aktif olarak calismaktadir. Koperatif Denetim Kurulu'na 2011 yilinda gecmistir.


İsmail Erdem
DENETİM KURULU ÜYESİ
Seçilme Tarihi:

Özgeçmiş

1967 yilinda Sivas da dogdu.Cumhuriyet Universitesi isletme bölümü mezunu. Halen Ismail Erdem Mali Müsavirlik ve Muhasebe Burosu bünyesinde 12 personelin calistigi Muhasebe burosu isletmekte ve . Pinargözü Sigorta ve Aracilik Hizmetleri Ltd.Sti- Anadolu Sigorta ve Ak Sigorta Acenteligi-Genel Mud. ayni zamanda Lezzetto Catering Toplu Yemek Uretimi Ltd.Sti.nde Genel Mud. gorevini yürütmektedir